Zapytaj o aktualny cennik: + 61 307 16 33

Aktualności

Nowa wersja 10 programu Virtual Steel od dziś dostępna na polskim rynku. Wejdź w poniższy artykuł, aby sprawdzić jakie zmiany wnosi.

Weryfikacja wyników analizy nieliniowej modelu powłokowego belki cienkościennej przeprowadzonych w programie AxisVM X4 w odniesieniu do wyników badań laboratoryjnych.

Dla programu Virtual Steel pojawił się właśnie drugi Service Pack poprawiający zgłoszone przez użytkowników błędy. 

Dwa miesiące od wypuszczenia na polski rynek wersji 9 programu Virtual Steel, wydana została paczka z poprawkami i ulepszeniami. W najnowszej aktualizacji dostępne są  również nowe, przydatne połączenia.

Wersja X4 programu AxisVM otrzymała kolejną dużą aktualizację do wydania R3. Jest to kolejna duża paczka dla tej wersji, która oprócz wielu drobniejszych poprawek wnosi także wiele istotnych nowości i to pomimo faktu, że premiera wersji X4 miała miejsce już jakiś czas temu. Za to lubimy AxisVM.

Mamy zaszczyt ogłosić, że właśnie pojawiła się oficjalna wersja 9 programu Virtual Steel. Wydanie to wnosi dużo nowości oraz znacząco przyspiesza pracę z programem.

W październikowym numerze Buildera (10/2017) znajduje się artykuł, który w przystępny sposób opisuje jak poradzić sobie z kwestią wymiarowania stalowych słupów dwugałęziowych. Zapraszamy do lektury. Treść artykułu w PDF dostępna jest również na naszej stronie.

Skan artykułu w dziale Pobierz

Niewiele czasu minęło od premiery AxisVM X4 w Polsce, a już w ręcę użytkowników oddajemy kolejne jego wydanie. Wydanie R2 wnosi kilka znaczących ulepszeń i nowych funkcji. Zgodnie z polityką licencyjną, aktualizacja ta odbywa się w ramach wersji głównej i jest bezpłatna dla użytkowników AxisVM X4.