Zapytaj o aktualny cennik: + 61 307 16 33

Aktualności

Nowe wydanie AxisVM X5 R2 dla Polski zostało właśnie ukończone. Wszystkim użytkownikom wersji X5 będzie ono udostępniane podczas automatycznych aktualizacji. Nowe wydanie to kolejne ciekawe zmiany i nowości, których wdrożenie wymagało sporo czasu, ale wierzymy, że każdy użytkownik AxisVM będzie usatysfakcjonowany wprowadzonymi ulepszeniami. 

Polska wersja AxisVM X5 jest już dostępna.

Po niemal dwóch latach obecności AxisVM w wersji X4 przyszedł czas na kolejną odsłonę. 

Nowa wersja 10 programu Virtual Steel od dziś dostępna na polskim rynku. Wejdź w poniższy artykuł, aby sprawdzić jakie zmiany wnosi.

Weryfikacja wyników analizy nieliniowej modelu powłokowego belki cienkościennej przeprowadzonych w programie AxisVM X4 w odniesieniu do wyników badań laboratoryjnych.

Dla programu Virtual Steel pojawił się właśnie drugi Service Pack poprawiający zgłoszone przez użytkowników błędy. 

Dwa miesiące od wypuszczenia na polski rynek wersji 9 programu Virtual Steel, wydana została paczka z poprawkami i ulepszeniami. W najnowszej aktualizacji dostępne są  również nowe, przydatne połączenia.

Wersja X4 programu AxisVM otrzymała kolejną dużą aktualizację do wydania R3. Jest to kolejna duża paczka dla tej wersji, która oprócz wielu drobniejszych poprawek wnosi także wiele istotnych nowości i to pomimo faktu, że premiera wersji X4 miała miejsce już jakiś czas temu. Za to lubimy AxisVM.

Mamy zaszczyt ogłosić, że właśnie pojawiła się oficjalna wersja 9 programu Virtual Steel. Wydanie to wnosi dużo nowości oraz znacząco przyspiesza pracę z programem.