Zapytaj o aktualny cennik: + 61 307 16 33

Licencja czasowa AxisVM

Różne potrzeby, różne licencjonowanie. GammaCAD rozszerza możliwości licencyjne wykorzystania oprogramowania AxisVM. Od teraz wprowadzamy, obok standardowej licencji bezterminowej, dodatkową licencję czasową.

Różne potrzeby, różne licencjonowanie.

GammaCAD rozszerza licencjonowanie programu AxisVM o licencję czasową.

2014 07 dzierzawa build

Liczne głosy, które do nas docierały sugerowały potrzebę wprowadzenia takiego rozwiązania, obok istniejącej już możliwości zakupu licencji bezterminowej. Licencja czasowa jest korzystną cenowo opcją, która umożliwia pracę na legalnym programie bez konieczności dużych inwestycji początkowych. Daje to szybki i wygodny dostęp do kompleksowego oprogramowania obliczeniowego.
>> Przykładowa wycena

Konfiguracja dopasowana do Twoich potrzeb

Dajemy Ci wybór dowolnej konfiguracji z dowolnymi modułami dodatkowymi (np: wymiarującymi). Płacisz tylko za to co potrzebujesz, dzięki modułowej budowie AxisVM.

 • Możliwa rozbudowa konfiguracji

W trakcie trwania projektu może okazać się, że potrzebujesz bardziej złożoną konfigurację z większą ilością modułów dodatkowych.
Z nami jesteś w stanie ją rozbudować w dowolnym momencie dzierżawy programu.

 • Wszystkie korzyści dostępne bez subskrypcji

Warunki licencji czasowej dostępne są dla każdego, a program jest na bieżąco aktualizowany, także do kolejnego wydania głównego. To wszystko bez subskrypcji.

 • Szybkie wdrożenie

Dzięki przejrzystemu i łatwemu w opanowaniu interfejsowi AxisVM, szybko wdrożysz go w swojej pracowni. Polskojęzyczny interfejs oparty na zakładkach umożliwia każdemu sprawne operowanie w programie i uzyskanie wiarygodnych wyników.

Zobacz jak to działa

Licencja czasowa o rocznym okresie trwaniapozwala nam zaoferować bardzo atrakcyjne warunki finansowe, a Ty zyskujesz spokój podczas realizacji kolejnych zadań projektowych.

 

Wybierz własną konfigurację do wyceny

Gotowy formularz pozwoli wybrać konfigurację dopasowaną do Twoich potrzeb. W możliwie jak najkrótszym czasie otrzymasz gotową wycenę dzierżawy AxisVM na maila.

Przeczytaj najpierw opis dostępnych elementów konfiguracji i kliknij poniższy przycisk:

 

Przykładowa konfiguracja

Budynek wys thKonfiguracja AxisVM Professional zawierająca elementy powierzchniowe (tarcze, płyty, powłoki) i prętowe nadająca się do projektowania 3D kompleksowych obiektów. • (3NL) AxisVM Professional z analizą statyczną i modalną wg teorii I/II rzędu oraz globalną analizą wyboczeniową dla elementów powierzchniowych i prętowych
 • (RC1) wymiarowanie konstrukcji żelbetowych (tarcze, płyty, powłoki, belki, słupy) z ugięciem płyt/powłok w stanie zarysowanym
 • (SD1) wymiarowanie konstrukcji stalowych
 • (TD1) wymiarowanie konstrukcji drewnianych
 • (RC3) sprawdzanie przebicia dla płyt i powłok żelb.
 • (RC4) wymiarowanie posadowienia bezpośredniego (ławy i stopy fund.)
 • (SWG) generator obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr)
 • (DXF) podkłady DXF 2D/3D


Koszt 480zł miesięcznie dla dzierżawy rocznej.


*Całkowity koszt dzierżawy realizowany jest w 2 ratach półrocznych. Podane ceny są cenami netto.

 

Licencja bezterminowa

Oprócz przedstawionej możliwości skorzystania z licencji czasowej (dzierżawy) programu AxisVM, istnieje możliwość zakupu wersji z licencją bezterminową.
W zależności od potrzeb - masz wybór. Wybierz najlepsze rozwiązanie.