Zapytaj o aktualny cennik: + 61 307 16 33
Virtual Steel
Dokumentacja rysunkowa konstrukcji stalowych

Virtual Steel - nowy program w ofercie

Z radością informujemy, że nasza oferta oprogramowania dla konstruktorów została poszerzona o program Virtual Steel do detalizowania konstrukcji stalowych. Program Virtual Steel posiada własne, niezależne środowisko graficzne 3D.

Program Virtual Steel posiada własne, niezależne środowisko graficzne 3D i umożliwia szybkie i wygodne tworzenie dokumentacji rysunkowej konstrukcji stalowych. Skierowany jest głównie do biur projektowych zajmujących się typowymi konstrukcjami stalowymi.

03 VS model

Wprowadzenie Virtual Steel na polski rynek poprzedzone było przygotowaniem pełnego, profesjonalnego tłumaczenia całego interfejsu programu, a także przetłumaczeniem skróconej wersji podręcznika i samouczka. Doskonale wiemy, że aby wygodnie korzystać z oprogramowania jest to warunek konieczny.

Program po raz pierwszy został pokazany na XXXI Warsztatach Pracy Projektana Konstrukcji w Szczyrku i od razu zdobył uznanie, czego wyrazem jest otrzymane wyróżnienie za produkty z zakresu programów komputerowych. Jest nam niezmiernie miło, że jury doceniło Virtual Steel jako program, którego wcześniej brakowało na polskim rynku.03 WPPK wyroznienie